Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası, CBD.com.tr adresi için geçerlidir. CBD.com.tr olarak kullanıcılarımızın gizlilik haklarına saygı duyarız. Web sitemizde toplanan tüm bilgileri korumayı taahhüt ediyoruz.

CBD.com.tr olarak CBD üzerine yaptığınız tüm arayışlarınızda en güvenilir site olmaya kararlıyız. Herhangi bir sağlık durumu hakkında daha fazla bilgi toplamak, araştırmak veya daha sağlıklı bir yaşam tarzı arayışında ipuçları elde etmeniz için sizlere yardımcı olmak temel amacımız.

Web sitemizi ziyaret ederek ve etkileşimde bulunarak, aşağıda ayrıntıları verilen belirli bilgileri bizimle paylaşabilirsiniz. Arayışınız sırasında size en alakalı içerikleri sunmak için web sitemize paylaştığınız bilgiler size ilgili reklamları sunabilmemiz için kullanılabilir.

Bize verdiğiniz bilgileri, bu bilgileri nasıl kullandığımızı, bu bilgileri nasıl paylaştığımızı ve bilgilerinizi nasıl kontrol edebileceğinizi anladığınızdan emin olmak istiyoruz. Lütfen hazırlanmış olan bu “Gizlilik Politikamızı” bir bütün olarak okuyun ve gizlilik uygulamalarımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa CBD.com.tr adresinden bize ulaşın.